Bordslampa mässing
2015-01-05
286533
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, mässing, 1900-talets första hälft, inpressad märkning undertill Malmö, total höjd 56 cm
Lagning