Mortlar mässing

Mortlar mässing
Mortlar mässing
Mortlar mässing
Mortlar mässing

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MORTLAR, 5 st, mässing med stöt, 1800/1900-tal, höjd 7-13 cm

Delvis med inskription, skador

286529

2015-01-05