Vägglampetter mässing

Vägglampetter mässing
Vägglampetter mässing
Vägglampetter mässing
Vägglampetter mässing

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, för 2 ljus vardera, 1900-talets första hälft, mässing, höjd ca 25 cm

Slitage, smärre ytskador

286524

2015-01-05