Ljusstakar 1 par

Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets mitt, empirestil, brons med spår av förgyllning, fot med dekor av palmetter, kannelerad stomme, höjd ca 29 cm

Fot med buckla, en senare manschett

286496

2015-01-05