Teckning 1800-tal
2015-01-04
286466
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Friluftsmålaren, signerad och daterad O.Isaachson 9 April.1862, kolteckning, 13x19,5 cm