Lennart Rodhe serigrafi
2015-01-04
286438
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Tecken, signerad och daterad Lennart Rodhe 1972, 11/260, färgserigrafi, 53x86 cm