Bo Swenson färglitografi
2015-01-04
286414
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SWENSON, Bo (född 1932): Komposition, signerad Bo Swenson, 41/285, färglitografi, 48x63 cm