Olle Nordberg oljemålning
2015-01-04
286412
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Gårdsmotiv med hästekipage, signerad och daterad Olle Nordberg -64, olja på pannå, 45x54 cm
6 spikhål