Takarmatur 1950-tal
2015-01-04
286386
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, för 3 ljuspunkter, 1950-tal, stomme i mässing, svartlackerade skärmar, längd ca 80 cm
Bruksslitage, smärre färgbortfall