Takarmatur 1930-tal
2015-01-04
286384
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, koppar, 1930-tal, kupor i glas, total höjd ca 66 cm
Bruksslitage, ngn enstaka obetydlig nagg