Theresia Sandström oljemålning
2015-01-04
286340
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SANDSTRÖM, Theresia, (1893-1981): Skånegård, signerad Th Sandström, olja på duk, ca 50x71 cm