Åke Nothberg oljemålning
2015-01-03
286315
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NOTHBERG, Åke (1893-1973): "Brännkyrkagatan", signerad och daterad Å. Nothberg 1934, olja på pannå, 35x28 cm