Anshelm Dahl oljemålning
2015-01-03
286301
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Anshelm (1897-1964): Skogslandskap, signerad Anshelm Dahl, olja på duk, 36x55 cm