Barglob
2015-01-03
286261
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BARGLOB, 1900-talets andra hälft, på hjultrissor, invändig inredning, höjd ca 95, diameter ca 69 cm
Bruksslitage