Skrivbord England
2015-01-03
286241
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, England, fanérat i idegran, beslag och draghandtag i mässing, höjd ca 78, 122x58 cm
Ytskador, nycklar saknas