Japanska träsnitt
2015-01-02
286141
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAPANSKA TRÄSNITT, 3 st, skådespelarporträtt, 1800-talets slut, obanformat, ca 36x24cm vardera, oramade
Skador och slitage