Karl Höglund litografi
2015-01-02
286137
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Vaxholmsbåtar, signerad Karl Höglund, 24/360, färglitografi, 42x59 cm