Målning 18/1900-tal
2015-01-02
286120
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Sällskap, bär signatur, olja på pannå, 33x41 cm