James Coignard färgetsning
2015-01-27
286116
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2008): Kompositon, signerad J Coignard, IX/XXV, färgetsning/carborundum med collage, 65x50 cm