Nadezda Streltsova oljemålning
2015-01-01
286044
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
STRELTSOVA, Nadezda (Ukraina/Ryssland, född 1973): Pioner, signerad Streltsova, olja på duk, ca 70x60 cm