Lennart Rodhe färglitografi
2015-01-01
286020
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1971, 75/360, färglitografi, ca 18x18 cm