Torsten Renqvist träsnitt
2015-01-01
286012
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RENQVIST, Torsten (1924-2007): (2) Djurmotiv, monogramsignerade och daterade TR -52, 171/200 resp 165/200, träsnitt, 16x20 resp 20x16 cm