Axel Fridell
2015-01-01
286005
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FRIDELL, Axel (1894-1935): "Firense", signerad i trycket, etsning, 17x22 cm
Gulnad