Max Walter Svanberg
2015-01-01
286000
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVANBERG, Max Walter (1912-1994): "Hybridernas genomträngande närvaro", signerad och daterad Max Walters, färglitografi, 45x34 cm