Nils Kölare
2015-01-01
285993
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad N Kölare, 58/160, färglitografi, 65x50 cm