Georg Lodström oljemålning
2015-01-01
285982
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LODSTRÖM, Georg (1915-1972): Landskap med gojiträd, signerad och daterad Lodström -68, olja på pannå, ca 31x45 cm