Bruno Lindqvist oljemålning
2015-01-01
285977
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDQVIST, Bruno (1900-tal),"Blomman", signerad och daterad Bruno Lindqvist -53, olja på pannå, ca 43x49 cm
Smärre färgbortfall