Ardy Strüver blandteknik
2015-01-01
285971
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STRÜVER, Ardy (född 1939): "Tea for more than two", signerad och daterad Ardy -65, bladteknik, ca 30x40 cm