Sandro Chia etsning
2015-01-02
285943
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CHIA, Sandro (Italien, född 1946): Jason, carborundumetsning tryckt i färger samt handkolorerad, signerad och numrerad Chia 44/50, bladmått 127x97 cm