Stig-Åke Lund objekt
2014-12-31
285939
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LUND, Stig-Åke (född 1932): "Rosmoment", signerad och daterad Stig-Åke Lund -83, objekt, rammått ca 45x40 cm