Staffan Hallström litografi
2014-12-31
285933
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): Elevateljén, stämpelsignerad, färglitografi, intygad a tergo, 38x54 cm