Oljemålningar
2015-01-02
285927
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): (2) Franska flodbilder, olja på duk, 50x35 cm vardera
Krackeleringar