Lennart Rodhe
2014-12-31
285924
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1970, färglitografi, 138/260, 62x71 cm