Agneta Granstad
2014-12-31
285923
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRANSTAD, Agneta (född 1949): Komposition, monogramsignerad AG, olja på duk, 70x70 cm