Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970), "Självporträtten", 1955, signerad X:et samt av konstnärerna Rolf Jansson, Lennart Gram och Roland Svensson, 23/47, litografi, 35x49 cm
285922
2014-12-31