Peter Dahl färglitografi
2014-12-31
285916
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): "Homage Geribaldi Lindberg", signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 89x64 cm, oramad