Kanna silver
2014-12-30
285852
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANNA, silver, 1900-tal, empirestil, oidentifierade stämplar, höjd 24 cm, vikt ca 435 g