Olle Bonniér
2014-12-31
285846
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad Bonnier 59, färglitografi, II/150, 42x57,5