Stadsmotiv oljemålningen
2015-01-02
285782
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Stadsmotiv, otydligt signerad Oehler 1917, olja på duk, ca 71x50 cm