Rullvagn Gemla
2015-01-01
285761
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RULLVAGN, Gemla, 1960-tal, svängbara mässingshjul klädda i ljust gummi, höjd 62, 75x50 cm
Slitage