Olof Krumlinde olja
2014-12-30
285759
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KRUMLINDE, Olof (1856-1945): Landskap, signerad Olof Krumlinde, olja på duk, 47x38 cm