Harry Wichmann olja
2014-12-30
285738
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
WICHMANN, Harry (1916-1993): Modell med hatt, signerad och daterad Wichmann -79, olja på pannå, 20x12 cm