Monica Lorentzon olja
2014-12-30
285736
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LORENTZON, Monica (född 1940): "Skönheten", signerad M Lorenzon, olja på pannå, 49x34 cm