Olle Hjortzberg akvarell
2014-12-30
285727
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Blomsterstilleben, signerad och daterad, akvarell, 39x29 cm