Sten Ekendahl oljemålning
2014-12-30
285712
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EKENDAHL, Sten (1892-1968): Fiskeläge, signerad och daterad Sten Ekendahl 1927, olja på duk, ca 60x100 cm
Duken ej helt uppspänd