Stekfat Kina
2014-12-29
285700
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STEKFAT, 2 st, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått av landskap med rådjur resp landskap med fåglar och pioner, ca 36,5x28 resp 33,5x25 cm
Nagg, glasyrnagg, ett fat med spricka, ett fat med lagning