Lanskoy
2014-12-30
285697
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LANSKOY, André (1902-1976): Komposition, signerad Lanskoy, 52/100, färglitografi, ca 68x44 cm