Tage Hedqvist olja
2014-12-29
285684
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): Stilleben, signerad och daterad Tage Hedqvist 1950, olja på duk, 147x78 cm,
PROVENIENS: Har hängt på gamla Hotell Malmen
Dukskador