Gerhard Henning
2014-12-30
285644
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HENNING, Gerhard (1880-1967): Modell, signerad, etsning, ca 26x30 cm
PROVENIENS:Samling Allan Broomé.
Fläckar i marginalen, något gulnad