Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SYBORD, 1950/60-tal, teak, etikettmärkt AB Diö slöjd och möbler, höjd 54, 60x40 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
285618
2014-12-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner